Hakkımızda

Deneyim Gelişim Yenilik...

Deneyim, gelişim, yenilik ve hizmet aşkı ile yazılmış olan yarım asırlık firma öykümüz, kurucumuz Ali İhsan Aşıcı'nın  1950’li yıllarda otomobil dünyası ile tanışması ile birlikte başlamıştır. Sektörünün en iyi firmalarında çıraklık, kalfalık ve ustalık yaparak özellikle Amerikan otomobil teknolojileri, servis, yedek parça ve tamir konularında kendisini geliştirmiştir.

Yıllar içinde edindiği deneyimi daha iyi hizmete çevirmek ve müşterileri ile paylaşmak için 1961’de A.A.Aydın Otomotiv’i kurmuştur. Yenilikçi bakış açısını hiçbir zaman kaybetmeyen Ali İhsan Aşıcı dünya otomobil sektöründeki gelişmeleri, yedek parça, servis ve bakım teknolojilerindeki ilerlemeleri yakından takip etmiştir.

1993 yılında Chrysler grubu otomobillerine servis ve yedek parça hizmeti vermeye başlamıştır.

Kurucumuz Ali İhsan Aşıcı, kurumsallaşma alanında yol alırken, mesleğini ailesiyle de paylaşarak, oğulları Aydın ve Ajlan Aşıcı ile birlikte çalışmaya başlamış böylece A.A.Aydın Otomotiv’in kuruluş felsefesini oluşturan 3A konseptini tamamlamıştır.

Modern, güvenilir, hızlı hizmet parolasıyla yola çıkan A.A.Aydın Otomotiv, 3000 m2 kapalı ve 1000 m2 açık servis alanı ile İzmir’in ilk yetkili Chrysler, Jeep ve Dodge servisidir.

2012 yılında Lancia Yetkili Servis belgesi alan A.A.Aydın Otomotiv kaliteli bir hizmet anlayışının çabasında olmayı sürdürmektedir.

İlk Günün Heyecanıyla...  

İşimizi yaparken;

Yüksek kalitede servis hizmeti vererek müşterilerimizin araçlarını daha konforlu ve güvenli bir şekilde kullanmalarını amaçlar.

Eğitimli personeli, yarım asırlık bilgi birikimi ve yenilikçi yapısı ile bugünkü düzeyini aşarak mükemmeli yakalamış bir servis haline gelmeyi hedefler.

Amerikan otomobil ve arazi taşıtları grubunda uzmanlaşmış olan A.A.Aydın Otomotiv, 1993 yılından bugüne sertifikalı, uzman, deneyimli ekibi ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Aydin OtomotivAydin Otomotiv

Aydin Otomotiv

Aydin Otomotiv

Aydin Otomotiv